13.09.2022
Оновлення MIKPBX до версії 2.4 Що нового: ✅ Групи внутрішніх номерів. Об'єднання в групи спростить налаштування діал-плану. Для кожної групи генерується окрема статистика і діаграми. У журналі викликів додана фільтрація по групах. ✅ Запланований дзвінок на віртуальні номери. Відтепер запланований дзвінок може бути направлений до віртуального номера (кол-центру, групи, IVR-меню тощо...). ✅ Оповіщення пропущених повідомлень у чатах. NotifyMissed — Команда дозволяє отримати оповіщення на електронну пошту з встановленою затримкою про пропущені повідомлення у Чатах.
8.07.2022
Під час війни розробка нашої АТС сповільнилась але не зупинилась. За цей час додано новий функціонал: ✅ нова команда віртуальних діалпланів AssociatedCC маркує виклик як виклик до КолЦенту, навіть якщо абонент не потрапив в чергу кол-центра - наприклад скинув виклик на рівні голосового меню; ✅ нова команда віртуальних діалпланів Conference - підключення абонента до конференції; ✅ нова команда віртуальних діалпланів ReceiveFAX, з'ясувалось де хто ще користується факсами; ✅ нова команда віртуальних діалпланів NotifyMissed - сповіщати на вказаний email, якщо цей виклик буде пропущено; ✅ користувацькі формати журналу викликів - можна створювати з 29 різних колонок в потрібному порядку; ✅ в налаштуванні КолЦентру нове поле яке надає можливість обраним користувачам (без прав адміністратора або супервізора) переглядати журнал викликів даного КолЦенту.
6.12.2021
Нове велике оновлення нашої АТС: - повністю новий дизайн веб інтерфейсу; - новий тип віртуальних номерів "шаблон (pattern)". Дозволяє робити діалплани для викликів по шаблону, насамперед для складних зовнішніх викликів; - нова команда діалплану ExternalDial, дозволяє робити зовнішній виклик в віртуальному шаблоні через обрану лінію; - веб інтерфейс управління системи анті-втручання (тільки для суперадмінів).